VINTAGE

PRZYPOMIJ SOBIE LATA 70

Pamiętasz te klasyczne głośniki z lat 70-tych? Era charakterystycznych, kultowych obudów i przełomowych technologii, które przeniosły audiofilów bliżej niż kiedykolwiek do muzyki? My również.

RETRO SPOTYKA SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Z deski kreślarskiej ponad 40-letniego weterana branży audio, dr Paula Millsa, kolumny Fyne Audio z serii Vintage i Vintage Classic ponownie wyobrażają sobie te ikoniczne lata projektowania głośników. Łącząc estetykę inspirowaną stylem retro z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie projektowania i inżynierii akustycznej, ta elegancka seria tradycyjnych głośników pokazuje, że dawne czasy nigdy nie brzmiały tak dobrze.

PROJEKTANT

Dr Paul był w czołówce projektantów głośników przez dekady, stając się jedną z najbardziej szanowanych postaci w branży HiFi od lat 90-tych. Sprowadzając tę niezrównaną mieszankę dziedzictwa, doświadczenia i wiedzy inżynierskiej do projektu bliskiego jego sercu, seria Premium Vintage i bardziej przystępna Vintage Classic Fyne Audio to bezkompromisowe konstrukcje zrodzone z pasji Dr Paula do tworzenia najbardziej wciągających doświadczeń muzycznych w domu, zarówno pod względem dźwiękowym jak i wizualnym.

WYKONANE RĘCZNIE W WIELKIEJ BRYTANII

Wykonywane ręcznie w Szkocji i znakomicie wykończone w ponadczasowych fornirach z prawdziwego drewna, każdy model wykorzystuje szereg najnowszych technologii Fyne'a, w tym przetworniki IsoFlare z otoczką FyneFlute i 360-stopniowym portem basowym BassTrax. Począwszy od najwyższej jakości zakrzywionych obudów i szytego na miarę pokrętła Presence w serii Vintage, po uderzającą czarną przegrodę i szkocką tkaninę maskującą w bardziej przystępnej serii Vintage Classic, każdy model płynnie łączy tradycyjne brytyjskie rzemiosło z nowoczesną jakością dźwięku.
vintage 6pp brochure 12v3lr.pdf