SERIA FA500iC

POZNAJ SERIĘ FA300iC

Łatwa do zainstalowania konstrukcja głośników sufitowych, seria FA300iC firmy Fyne ustanawia punkt odniesienia dla wartości instalacji domowych. Wykorzystując te same świetne przetworniki co wielokrotnie nagradzana seria F300, trzy mocne zestawy zawierają potężne 6" i 8" przetworniki, kierunkowe głośniki wysokotonowe i niskoprofilowe maskownice, które mogą być pomalowane tak, aby pasowały do Twojego pokoju, bez względu na to, jak szalony jest Twój wystrój. Super proste, samoustawiające się zaciski sprawiają, że instalacja w domu jest łatwa. Seria FA300iC zapewnia wysoką wydajność, wysoką efektywność i wysoką moc bez wysokiej ceny.

ZWROTNICA

Niskostratne cewki z laminowanym rdzeniem i wysokiej klasy kondensatory poliestrowe zapewniają prawdziwie wysoką wierność brzmienia z wyjątkowo czystą ścieżką sygnału i bardzo niskimi stratami w zwrotnicy, zapewniając najlepszą rozdzielczość szczegółów.

KINO DOMOWE

Gama FA300iC jest równie imponująca w przypadku filmów jak i muzyki. Technologia sterowanych przetworników Fyne Audio jest idealna do artykulacji szczegółów filmu z dokładnością. Wysoka efektywność i duża moc oznacza, że seria FA500iC zapewnia niewiarygodnie naturalne i szczegółowe brzmienie, niezależnie od tego, czy używamy jej jako systemu 5.1 czy dodatkowego kanału FX na suficie lub ścianie.

MULTI-ZONE

Sparowanie serii FA300iC z wielostrefowym kompatybilnym wzmacniaczem innej firmy sprawia, że jest ona idealna do dyskretnego odtwarzania muzyki w tle. Jeśli jednak chcesz podkręcić głośność w jednej lub więcej strefach, seria FA300 jest równie dobra w domu, zapewniając potężną wydajność na początku imprezy.

TECHNOLOGIA PRZETWORNIKÓW

Przetworniki serii FA300iC posiadają wielowłóknową papierową membranę z innowacyjnym otokiem rolkowym FyneFlute z charakterystycznym radialnym wzorem. Tworzy to niemal idealne zakończenie membrany, pozwalając przetwornikowi na dostarczenie naturalnie brzmiącej średnicy i czystego, zwartego basu. Miękka kopułka wysokotonowa o średnicy 25 mm jest tą samą jednostką, która jest montowana w nagradzanych głośnikach wolnostojących serii F300, zamontowana na regulowanej podstawce w centrum przetwornika średnio-niskotonowego. Poduszka oferuje do 15 stopni nachylenia, pozwalając na skierowanie dźwięku w kierunku głównej pozycji odsłuchowej.

ZWROTNICA

Czerpiąc z konstrukcji zwrotnicy z serii F300 i wykorzystując wiele z tych samych komponentów, zwrotnice FA300iC zostały udoskonalone w celu zapewnienia jedwabiście gładkiej odpowiedzi częstotliwościowej z pozycji sufitowej. Niskostratne cewki z laminowanym rdzeniem i wysokiej klasy kondensatory poliestrowe zapewniają prawdziwie wysoką wierność brzmienia, podczas gdy inżynierskie know-how Fyne'a zapewnia wysoką moc i wysoką efektywność w całym zakresie.

ŁATWOŚĆ INSTALACJI

Seria FA300iC jest częścią serii Home Install firmy Fyne, zaprojektowanej z myślą o łatwym montażu. Konstrukcja charakteryzuje się prostym okrągłym szablonem wycięcia i samoustawiającymi się zaciskami, które utrzymują głośnik bezpiecznie do sufitu lub ściany. Płytka głębokość przetwornika i sprężynujące terminale kablowe dodatkowo ułatwiają proces instalacji.

NIEZRÓWNANA ELASTYCZNOŚĆ

Głośniki FA300iC mogą być wykorzystywane do wielu różnych zastosowań, od muzyki ambientowej w kuchni do tworzenia części kompleksowego systemu dźwięku przestrzennego. Łatwy do zainstalowania w wielu różnych konstrukcjach, głośnik wysokotonowy o regulowanym kącie daje dużą swobodę umieszczania przy zachowaniu optymalnego pola dźwiękowego. Uniwersalny system dopasowania i łatwe do zainstalowania samonastawne zaciski sprawiają, że modele FA300iC są równie łatwe do zainstalowania w pustych lub fałszywych ścianach z okrągłymi maskownicami dostarczanymi jako standard i kwadratowymi maskownicami dostępnymi jako opcja.