F501

Nagrodzony F501 jest mniejszym z dwóch głośników podłogowych w serii F500, ale jest w stanie dostarczyć niski bas i solidną  dynamikę z kompaktowej obudowy o małej objętości. Wnoszący dodatkową skalę i moc do charakterystycznej dla serii F500 przejrzystości i artykulacji, 150 mm (6”) firmowy przetwornik IsoFlareTM jest wspomagany przez dopasowany 150 mm (6”) przetwornik basowy. Przetwornik IsoFlareTM zapewnia izotropowe promieniowanie energii ze stałą kierunkowością źródła dźwięku, zapewniając znakomite obrazowanie stereo, nawet poza osią. Idealny do małych i średnich pomieszczeń, F501 jest dostarczany z dedykowanym cokołem zawierającym nasz system dyfuzorów BassTraxTM Tractrix, który równomiernie integruje energię basu w pomieszczeniu.

Luksusowo wykończona, współcześnie stylizowana obudowa dostępna jest w okleinie z prawdziwego drewna w kolorze ciemnego dębu lub czarnego dębu oraz w kolorze czarnym lub białym o połysku fortepianowym. Zwiększając swoją estetykę, posiada delikatnie zakrzywioną przednią i tylną przegrodę, która dodatkowo korzystnie wpływa na wydajność akustyczną, redukując efekty podbarwień. F501 to idealny wybór dla kina domowego klasy premium lub Hi-Fi.

*Oferta dotyczy koloru Ciemny Dąb

Oferta dostępna w sklepach:

WYKOŃCZENIE

Ciemny Dąb

Naturalny Fornir

Czarny Dąb

Naturalny Fornir

Czarny Piano Gloss

Biały Piano Gloss

DANE TECHNICZNE

Typ systemu :  2 ½-drożny, z portem strzelającym w dół, z dyfuzorem BassTraxTMTractrix. Podwójny cavity coupled reflex

Zalecana moc wzmacniacza: (Watt RMS) 35 - 150

Moc ciągła: (Watt RMS) 75

Czułość: (2,83 V @ 1 m) 90dB

Impedancja nominalna: 8 Ohm

Pasmo przenoszenia: (-6dB typowo w pomieszczeniu) 36Hz - 34kHz

Głośniki: 1 x 150mm IsoFlareTM, wielowłóknowy głośnik basowy/średniotonowy z 25mm tytanową kopułką kompresyjną głośnik wysokotonowy 1 x 150mm wielowłóknowy głośnik basowy

Częstotliwość zwrotnicy: 250 Hz i 1,7 kHz

Typ zwrotnicy: 2. rzędu dolnoprzepustowa, 1. rzędu górnoprzepustowa

Wymiary: WxSzxG 984 x 270 x 318mm (38.7 x 10.6 x 12.5")

Waga: każda 18,9kg

Wykończenia: Ciemny Dąb (Naturalny Fornir) / Czarny Dąb (Naturalny Fornir) / Czarny połysk / Biały połysk

TESTY