SERIA F3

POZNAJ SERIĘ F3

Niebo w kinie domowym zaczyna się od efektów niskich częstotliwości; głębokich, potężnych basów zaprojektowanych, aby wzbudzić emocje, stworzyć atmosferę przypominającą życie lub zanurzyć Cię w gęstej akcji. Subwoofery serii F3 zapewniają niesamowitą wydajność basu dzięki innowacyjnemu wzmocnieniu DDX Direct Digital, zaawansowanemu procesorowi DSP oraz wiedzy Fyne w zakresie projektowania przetworników i obudów. Subwoofery serii F3 posiadają bogaty zestaw elementów sterujących, czarne jesionowe wykończenie i zdejmowane maskownice. Dzięki bogatemu, potężnemu i wciągającemu brzmieniu subwoofery serii F3 zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie wydajność kina domowego i integrację z systemem w przystępnej cenie.

OBUDOWA

Od podłogi w górę, obudowy subwooferów serii F3 posiadają unikalne cechy konstrukcyjne. Duże, zgodne z normami nóżki lepiej łączą subwoofer z podłogą, oferując bardziej spójny interfejs z pomieszczeniem, będąc jednocześnie bardziej przyjaznym dla litych powierzchni podłogowych. Port o dużej średnicy w serii F3 wykorzystuje matematycznie wyliczony profil flary na obu końcach, w celu zapewnienia wyjątkowo niskich turbulencji. Obudowy zbudowane są z ciężkich i usztywnionych paneli MDF w celu zmniejszenia podkolorowań i wykończone subtelnym, czarnym jesionowym detalem, aby zapewnić, że są słyszalne i odczuwalne, ale nie widoczne.

KONTROLA

Najnowocześniejsza elektronika serii F3 oraz silnik DSP umożliwiły zastosowanie funkcji kontrolnych, które normalnie można znaleźć tylko w znacznie droższych subwooferach. DSP kontroluje zarówno wejście LFE jak i wejście stereo, filtry dolnoprzepustowe 85Hz, automatyczne zarządzanie zakresem dynamiki i ochronę przed przeciążeniem, jak również umożliwia funkcję Bass Boost Fyne'a. Włączenie przełącznika Bass Boost zapewnia podniesienie o +3dB krytycznych częstotliwości filmowych LFE, aby zapewnić prawdziwą kinową wydajność w domu. Dla ułatwienia integracji z najszerszym zakresem systemów AV, subwoofery serii F3 oferują tryb ciągłego lub wyczuwającego sygnał automatycznego włączania zasilania, wyzwalacz 12V oraz przełącznik odwracania fazy.

TECHNOLOGIA PRZETWORNIKÓW

Zamontowane na froncie przetworniki Fyne'a z serii F3 zapewniają najwyższy poziom szybkiego ataku transjentów, aby ożywić wystrzały i inne dynamiczne efekty niskich częstotliwości. Materiał membrany jest uformowany z unikalnej mieszanki włókien, aby stworzyć lekką, sztywną i prawie idealnie sztywną membranę dla wyjątkowo dokładnego basu. Miękka gumowa otoczka Fyne'a oraz głęboki zespół cewki i silnika zapewniają stożkowi duży skok i obsługę dużej mocy. Rezultatem jest gama przystępnych cenowo subwooferów o oszałamiającej dynamice i zdolności do wytwarzania niskich częstotliwości aż do wiodącego w swojej klasie poziomu 30Hz (F3-12).

WZMACNIACZ

Direct Digital Amplification (DDX®) to opatentowana, całkowicie cyfrowa technologia wzmacniacza o wysokiej wydajności, zaprojektowana specjalnie do zastosowań multimedialnych. DDX jest podobny do standardowego wzmacniacza cyfrowego klasy D, ale ulepsza konstrukcję dzięki wyższej mocy, lepszej wydajności, niższemu wyjściu RFI i ulepszonej charakterystyce dźwiękowej. Rezultatem jest czysty, muskularny wzmacniacz z dużą ilością miejsca na głowę dla największych eksplozji i znikome zniekształcenia aż do najniższych częstotliwości pracy serii F3.