F303

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Flagowy okręt serii F300 jest imponującym głośnikiem podłogowym zdolnym do osiągnięcia ogromnej skali dynamiki i wysoce szczegółowej artykulacji górnego pasma. Wyposażony w dwa potężne 150mm (6") przetworniki średnio-niskotonowe i 25mm poliestrową kopułkę wysokotonową zapewniającą autorytatywną wydajność z mocą i pasją. Wysokie poziomy wyjściowe i łatwe do wysterowania obciążenie sprawiają, że F303 nadaje się do szerokiej gamy wzmacniaczy domowej rozrywki i aplikacji.

Zastosowanie konfiguracji przetworników D'Appolito, polegającej na umieszczeniu głośnika wysokotonowego centralnie pomiędzy dwoma przetwornikami nisko/średniotonowymi, zapewnia płynną charakterystykę dyspersji w krytycznym obszarze zwrotnicy. Poszerzony zostaje "sweet spot", co skutkuje poprawą jakości brzmienia muzycznego na głównej osi głośnika lub poza nią. Idealny do Hi-Fi lub kina domowego, głośnik podłogowy F303 nie zawiedzie.

WYKOŃCZENIE

Orzech

Czarny Jesion

Jasny Dąb

DANE TECHNICZNE

Typ systemu : 2-drożny, z tylnym portem

Zalecana moc wzmacniacza: (Watt RMS) 30 - 150

Moc ciągła: (Watt RMS) 75

Czułość: (2,83 V @ 1 m) 91dB

Impedancja nominalna: 8 Ohm

Pasmo przenoszenia: (-6dB typowo w pomieszczeniu) 32Hz - 28kHz

Głośniki: 2 x 150mm wielowłóknowy głośnik niskotonowy/średniotonowy 1 x 25mm poliestrowa kopułka wysokotonowa

Częstotliwość zwrotnicy: 3,2kHz

Typ zwrotnicy: 2. rzędu dolnoprzepustowa, 3. rzędu górnoprzepustowa

Wymiary: WxSzxG 962 x 233 x 308mm (37.9 x 9.2 x 12.1")

Waga: Każda sztuka 14,6kg (32,2lb)

Wykończenia: Orzech / Czarny Jesion / Jasny Dąb

TESTY